Kontaktní čočky online


Váš nákupní košík0 položek, 0 Kč
   

   
 
Home VÝROBCECiba Vision
 
Typy čočekAKCE & VÝHODNÉ NABÍDKY
VÝPRODEJ Roztoky Kontaktní čočky
TYPY ČOČEK Měsíční 2 týdenní Denní 3 měsíční Barevné Multifokální Torické
VÝROBCE Johnson & Johnson Ciba Vision Bausch & Lomb
ROZTOKY OnlyOne Bausch & Lomb Ciba Vision SoloCare
PŘÍSLUSENSTVÍ Oční kapky Pouzdra na čočky Ostatní
 
Novinky E-mailem
Přihlásit
postovne postovne
AIR OPTIX pro ASTIGMATISMUS
  1 109 Kč         Koupit

AIR OPTIX pro ASTIGMATISMUS

Cylindr:
Dioptrie:
Osa:
Průměr:
Zakřivení:
Počet kusů v balení:6
Obsah vody:24%
Doba výměny:1 měsíc
Materiál:Lotrafilcon A
Zakřivení (mm):8,7
Průměr (mm):14,5
Rozsah dioptrií:+6,00 až -10,00


Popis

CIBA VISION uvádí v České republice novou kontaktní čočku AIR OPTIX™ pro Astigmatismus.
Tato nová kontaktní čočka zdařile kombinuje nový průlomový design nazvaný „Precision Balance 8 / 4™“, s vysoce prodyšným silikon-hydrogelovým materiálem poskytujícím vynikající ostrost vidění a nejvyšší propustnost pro kyslík ze všech měkkých kontaktních čoček na světě určených pro korekci astigmatismu.

AIR OPTIX™ pro Astigmatismus je průlomovou čočkou díky designu nazvaném Precision Balance 8/4™. Tento speciální tvar a design čočky umožnil umístit nejtlustější místa na čočce do okrajových pozic a tím snížil dráždivou interakci s víčky oka na minimum, a to při vynikající stabilitě čočky. S hodnotou propustnosti Dk/t 108 u - 3.00 D, přivádí AIR OPTIX™ pro Astigmatismus až sedmkrát ! více kyslíku k rohovce než mají obvyklé hydrogelové astigmatické čočky s nízkou hodnotou Dk/t.
Navíc mají čočky AIR OPTIX™ pro Astigmatismus širokou optickou zónu pro výborný zobrazovací kontrast, zušlechtěný povrch odolává usazeninám, stálá tloušťka okraje zaručuje pohodlí. Stabilizační značky jsou umístěný v poloze 3, 6 a 9 hodin a umožňují tak lehčí mikroskopickou kontrolu stability a rotace čočky.


Parametry AIR OPTIX™ pro Astigmatismus

Čočky AIR OPTIX™ pro Astigmatismus jsou zhotoveny ze stejného materiálu jak sférické čočky AIR OPTIX™, z Lotrafilconu B, a mají hodnotu Dk/t 108 pro dioptrie:
-3,00 sph = -1,25 cyl 180° osa. Čočka má centrální zakřivení 8,70 mm a průměr 14,50 mm, v celé ploše má jemné modré manipulační zabarvení.
V první fázi pokrývá sférické hodnoty od plano do -6,00 D, cylindr v hodnotách -0,75 D a -1,25 D, osa v kompletní astigmatické růžici od 180° do 0° v intervalech po 10°.


ACUVUE je registrovaná ochranná známka firmy Johnson & Johnson Vision Care, Inc . PureVision a SofLens66 jsou registrované ochranné známky firmy Bausch & Lomb, Inc . Biomedics je registrovaná ochranný známka firmy Coopervision.

  • Dioptrický rozsah: -6,00 až 0,00
    • 0,00 až -6,00 po 0,25D
  • Poloměr zakřivení: 8,7mm 
  • Průměr: 14,5mm
  • Osa: 10°- 180° po 10°
  • Cylindr: -0,75, -1,25

 

Přihlášení zákazníka

Jméno:
Heslo:
Přihlásit
Registrace » Zaslání hesla
Novinky
1.10.2017

Aktuálně je z technických důvodů dočasně pozastavena platba kartou online.

15.5.2015

Výprodej posledních kusů roztoků OnlyOne 500ml - 104 Kč!

10.5.2015

Acuvue Advance Plus - dochází k ukončení prodeje ze strany distributora Johnson&Johnson. Již pouze doprodej skladových zásob.

   
     
Copyright © eČočky.cz Home  |   PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS?  |   INFORMACE  |   INFO - english  |   Kontakt Created by Genetrio