Kontaktní čočky online


Váš nákupní košík0 položek, 0 Kč
   

   
 
Home VÝROBCECiba Vision
 
Typy čočekAKCE & VÝHODNÉ NABÍDKY
VÝPRODEJ Roztoky Kontaktní čočky
TYPY ČOČEK Měsíční 2 týdenní Denní 3 měsíční Barevné Multifokální Torické
VÝROBCE Johnson & Johnson Ciba Vision Bausch & Lomb
ROZTOKY OnlyOne Bausch & Lomb Ciba Vision SoloCare
PŘÍSLUSENSTVÍ Oční kapky Pouzdra na čočky Ostatní
 
Novinky E-mailem
Přihlásit
postovne postovne
AIR OPTIX NIGHT&DAY (3 čočky)
  614 Kč         Koupit

AIR OPTIX NIGHT&DAY (3 čočky)

Dioptrie:
Průměr:
Zakřivení:
Počet kusů v balení:3
Obsah vody:24%
Doba výměny:1 měsíc
Materiál:Lotrafilcon A
Zakřivení (mm):8,4; 8,6
Průměr (mm):13,8
Rozsah dioptrií:-10,00 až +6,00


Popis

 

Jedinečné čočky určené pro bezpečné, nepřetržité nošení po dobu až 30 dnů a nocí.

S těmito čočkami zapomenete, že potřebujete korekci zraku!

Čočky AIR OPTIX NIGHT&DAYTM jsou nejvýznamnější inovací v korekci zraku od vynálezu měkkých kontaktních čoček před 20 lety! Obsažený materiál umožňuje překonat dosavadní nedostatečné okysličování rohovky během spánku při zavřených víčkách.

Kyslík je pro zdraví očí nezbytný. Pokud máme oči otevřené, oční bulva jej čerpá ze vzduchu. Během spánku dostává zavřené oko o 2/3 méně kyslíku, než oko otevřené. Tento kyslík pochází z cévek na vnitřní straně víčka a musí projít kontaktní čočkou k oční bulvě. Vynález takového materiálu pro výrobu čoček, který by umožnil oku přijmout větší množství kyslíku, se stal výzvou. Jejím splněním se staly čočky AIR OPTIX NIGHT&DAYTM firmy CIBA VISION.

Ta vytvořila zcela nový materiál lotrafilcon A, z něhož vyráběné kontaktní AIR OPTIX NIGHT&DAYTM čočky je možné bezpečně nosit bez přerušení po dobu až 30 dnů a nocí. AIR OPTIX NIGHT&DAYTM umožňují větší přísun dostatečného množství kyslíku k oku ve srovnání s dostupnými hydrogelovými čočkami. AIR OPTIX NIGHT&DAYTM nezpůsobují nedostatečné okysličení rohovky - možnou příčinu mnoha komplikací. AIR OPTIX NIGHT&DAYTM splňují kriterium pro propustnost kyslíku, které je kritickým faktorem umožňující bezpečné nepřetržité nošení po dobu až 30ti dnů a nocí. Tento faktor byl zkoumán v rozsáhlé klinické studii.* Čocky AIR OPTIX NIGHT&DAYTM tento faktor převyšují..

Už žádné kompromisy – zdraví a pohodlí v jedné čočce.

AIR OPTIX NIGHT&DAYTM náleží ke skupině měkkých kontaktních čoček pro plánovanou měsíční výměnu. Zaručují svým uživatelům plné pohodlí a ostré vidění v každé denní i noční době! Můžete zapomenout na každodenní nasazování a sundávání čoček a jejich zdlouhavou údržbu – čočky si nasazujete a sundáváte pouze jednou za měsíc.

* Harvitt DM, Bonnano JA, "Re-evaluation of the Oxygen diffusion model for predicting minimum contact lens Dk/t values needed to avoid corneal anoxia." Optometry and Vision Science. Vol. 76, No. 10. October 1999.

  • Dioptrický rozsah: -10,00 až +8,00
    • -0,25 až -8,00 po 0,25D
    • -8,50 až -10,00 po 0,50D
    • +0,25 až +6,00 po 0,25D
  • Poloměr zakřivení: 8,4mm a 8,6mm 
  • Průměr: 13,8mm

 

Přihlášení zákazníka

Jméno:
Heslo:
Přihlásit
Registrace » Zaslání hesla
Novinky
1.10.2017

Aktuálně je z technických důvodů dočasně pozastavena platba kartou online.

15.5.2015

Výprodej posledních kusů roztoků OnlyOne 500ml - 104 Kč!

10.5.2015

Acuvue Advance Plus - dochází k ukončení prodeje ze strany distributora Johnson&Johnson. Již pouze doprodej skladových zásob.

   
     
Copyright © eČočky.cz Home  |   PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS?  |   INFORMACE  |   INFO - english  |   Kontakt Created by Genetrio